Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
25.7.2016 - 31.7.2016

Horský hotel Liptov
Ostravice č. 01272,
739 14 Ostravice
  Domů | RODY | DENÍK CESTY | HOBITÍ POŠTA | OBRÁZKY Z CEST | HODNOCENÍ RODŮ A HOBITŮ
Právě se nacházíte v sekci: DENÍK CESTY
2016-07-31

Tak příští rok ve stejnou dobu, nezapomeňte, dobrodružství Prstenu pokračuje !

Více videí najdete na našem kanálu youtube a další informace na facebooku.

Budeme rádi, když nám dáte like a označíte se na fotkách.

Krásné léto přeje EICO


2016-07-30

Poslední den našeho putování je zde!
Trpaslíky zajali lesní elfové, proběhla kontrola prstenů moci a v říši vládkyně Galadriel jsme nahlédli do vodního Zrcadla osudu.
Odpoledne proběhla nejdůležitější bitva hobitů, tentokráte se zmutovanými skřety, kteří se jim snažili unést Pipina a Smíška, navíc museli hobiti chránit Prsten před Boromirem, Aragorn šel na průzkum a Legolas málem zavařil svůj luk.
Rozhodující bitva nakonec rozhodla i o konečném pořadí hobitích rodů, ale nutno říct, že tak těsný rozdíl mezi 1. a 2. místem jsme dlouho neměli...
Večerní vyhodnocení soutěží bylo plné radosti , naopak loučení s těmi, co s námi byli letos naposled, protože již přerostli správnou hobití velikost, vyvolalo slzy na všech stranách .
Závěrečná diskotéka byla jaksepatří divoká a nyní už (snad) všichni spí jako dudci.
Těšíme se na setkání s odvážnými hobity zase za rok, naše dobrodružství pokračuje!


2016-07-29

Dnešek vlastně začal nadvakrát. Poprvé, když chvíli po půlnoci museli hobiti bezpečně projít nočním lesem mezi skřety, a podruhé, již tradičně jako každé ráno sběrem léčivých rostlin a jiných kytiček.
Rody hobitů také dnes opět nacvičovali lezení ve výškách na lanech a jízdu na koních, šlo jim to výborně .
Odpoledne je ovšem čekala těžká zkouška - bitva se skřety a jeskynními obry, přes které zdaleka nepřešli všichni udatní hobiti. Bylo potřeba také nastavit vlastní těla, aby mohl Frodo bezpečně přejít Můstek, to se však podařilo pouze třem rodům. Démonický Balrog zaplál v ohnivých plamenech a již hobité doběhli do Lesní říše, kde je přivítala její paní, krásná Galadriel.
Zítra je poslední den, kdy musí naši hobití přátelé čelit nástrahám, tak ať se na to dobře vyspí.


2016-07-28

Dnešní den jsme strávili přípravou na dlouhou cestu do Mordoru. Dopoledne polovina hobitů trénovala vysoko v korunách stromů a druhá část zase zlepšovala své jezdecké schopnosti.
Počasí hobity dnes potrápilo, zmokli vydatně, ale nesli to statečně, takoví už jsou .
Odpoledne ještě našli zaklínadlo pro vody z Mlžných hor a rozluštili hlavolam pro vstup do brány Morie.
Následoval lukostřelecký trénink s Arwen, zkouška zraku s Gandalfem, sluchu s Tauriel, hmatu s Elrondem a také postřehu s Frodem.
Po večeři nám pohyblivé obrázky nastínily pokračování hobitích dobrodružství, která si také prožijeme, třeba už zítra .
 


2016-07-27

Dopoledne naši hobiti strávili výrobou plavidel a také strategickou hrou, kdy měli za úkol dostat členy svého rodu do hobití rady. Rychlá bouřka po obědě je neodradila a vydali se lodě vyzkoušet v rychlých vodách Anduiny, do cíle dorazily všechny, i když v různém stavu rozkladu .
Také jsme se pokoušeli zachránit Gandalfa před pádem z věže Orthank a vyráběli mu různá vznášedla a padáky, ovšem popravdě, přežít pád se podařilo jen dvěma ze čtyř .
Večer nastal dlouho očekávaný okamžik a to soutěž Hobitín má talent! Byli jsme svědky mnoha úžasných pěveckých a náročných tanečních vystoupení, a také skvělých parodií Prostřeno a Pajckář (vítěz vyhrál pajcku ).
Závěrečná diskotéka nám dala zabrat a teď už to tu kolem vše chrní...


2016-07-26

Ráno se hobitové vydali do Hůrky a po cestě hledali sami sebe, někteří se i našli . V hostinci U Skákavého poníka nakoupili dobroty na oslavu Bilbových narozenin a po cestě se vykoupali v divokých peřejích řeky Anduiny. Občas naši hobitové něco ztratí a nalezenou věc si pak musí vykoupit zpěvem, dnešní sbor byl obzvlášť povedený .
Po vydatném obědě a osvěžení v jezeře narafičili postele tak, aby Nazgúlové nepoznali, ve které se skrývá Frodo a nepropíchli ho mečem.
Odpolední honičku s černými přízraky přežili jen nejsilnější hobiti, ale u večeře už nás zase byl plný počet .
Pak vypukla oslava čtyř jmenin a jedněch narozenin a večer završil znalostní a tipovací kvíz se spoustou překvapivých otázek. Věděli jste např., že v roce 2013 s námi bylo na táboře přes 30 dětí stejných jako letos nebo jaké číslo vznikne, když sečtete velikost nohy všech vedoucích???
Před večerkou ještě hobiti stihli zjistit, že jedním z nich je slavná youtuberka a s tímto vědomím se jim usínalo obzvlášť sladce...
Dnešek byl náročný a kdo ví, co přinese zítřek...


2016-07-25

Už to začalo! Naši hobitové již zjistili, co to jsou Prsteny moci a jaký nápis zdobí Jeden prsten, který vládne všem... Prsteny jim také určily název jejich rodu a tak zde letos máme Brandorády, Troubily, Kšandičky a Hrdonožky :)

Podařilo se jím najít neviditelného Bilba, který si v nestřeženém okamžiku Prsten nasadil, vyzkoušeli teplé vody jezera v Hobitíně a před večeří ještě stihli vyleptat runové znaky do svých Prstenů.
Večer patřil pokřikům hrdých hobitích rodů a pohyblivé obrázky nám připomněly první část putování Froda a jeho kamarádů a také jak slavného máme jednoho z vedoucích .
To se to bude spinkat se sny o dobrodružstvích, která nás teprve čekají...

2016-07-23

 Trošku jsme si dali voraz, než přijedete, ale už se to chystá! ;-)


Created & Designed by javaIT™, programming by Jan Vaníček [email]. No copyright ©2006.